У народі цей засіб уже став популярним. За умови відсутності протипоказань такий напій може бути чудовим помічником у боротьбі з різними захворюваннями.

Часник у поєднанні з молоком має цілий спектр корисних властивостей, при цьому специфічний запах часнику відсутній. Напій допомагає знизити рівень «поганого» холестерину, таким чином покращує діяльність серцево-судинної системи.

Крім того, сприяє очищенню печінки, поліпшує її здатність як фільтра. Такий ефект — завдяки сірці, що міститься в часнику. При артриті вживання цього напою дозволяє зменшити запалення і больові відчуття.

У поєднанні з куркумою часник працює як хороший засіб від постійного кашлю. Для лікування в часникове молоко потрібно додати дрібку куркуми. Часник має здатність стимулювати секрецію травних соків, впливати на кишечник і проявляти заспокійливу дію при різних формах діареї. Він підходить для лікування всіх видів розладів травлення і боротьби із запаленнями шлунка і кишечника.

Пиття теплого часникового молока покращує нервовий стан, допомагає впоратися з безсонням. Зрештою, часник є ефективним імунним підсилювачем, має антисептичні властивості, добре впливає на лімфу, сприяючи видаленню токсичних шлаків з організму.

Найчастіше для приготування такого напою рекомендують змішати 500 мл молока зі склянкою води, довести суміш до кипіння і додати приблизно 10 подрібнених зубчиків часнику. Підсолодити напій двома чайними ложками цукру. Дати трохи поваритися, щоб часник розім’як, і зняти з вогню. Пити напій теплим.

 

Брати наші менші

Брати15092017

«Пасися, овечко, поки тротуар не поремонтували»...

Фото Оксани ЛУК’ЯНЕНКО. м. Житомир.

Лінки