Останнім часом Малинський міський парк культури й відпочинку імені М.Миклухо-­Маклая почав привертати до себе увагу відвідувачів. Цьому сприяли ряд позитивних перетворень, ініційованих міським головою Олексієм Шостаком та реалізованих працівниками КП «Екоресурс». Зокрема було відновлено освітлення, поставлені лавки, запрацював фонтан.

А нещодавно на одній із центральних алей, на розлогому дубі висотою метрів із 5­7, «оселилася» пара лелек. Хоча це й штучна композиція з дерева, «обплетена» й посаджена на металеву основу, але вона вже встигла отримати багато схвальних відгуків малинчан та гостей міста.

Директор КП «Екоресурс», депутат міської ради Олександр Ситайло повідомив, що лелеки у плетеному з лози гнізді з’явилися завдяки допомозі адміністрації ДП «Малинський лісгосп­АПК» (директор Володимир Антонюк).

***

А ще в парку око милують «лавка здійснення мрій» та дві цементні фігурки: одна — пара дітлахів, а інша—чоловічок, котрий виконує будівельні роботи. Такий подарунок громаді міста зробили працівники КП «Екоресурс», придбавши ці композиції за власні кошти.

Брати наші менші

Брати15092017

«Пасися, овечко, поки тротуар не поремонтували»...

Фото Оксани ЛУК’ЯНЕНКО. м. Житомир.

Лінки