Останнім часом Малинський міський парк культури й відпочинку імені М.Миклухо-­Маклая почав привертати до себе увагу відвідувачів. Цьому сприяли ряд позитивних перетворень, ініційованих міським головою Олексієм Шостаком та реалізованих працівниками КП «Екоресурс». Зокрема було відновлено освітлення, поставлені лавки, запрацював фонтан.

А нещодавно на одній із центральних алей, на розлогому дубі висотою метрів із 5­7, «оселилася» пара лелек. Хоча це й штучна композиція з дерева, «обплетена» й посаджена на металеву основу, але вона вже встигла отримати багато схвальних відгуків малинчан та гостей міста.

Директор КП «Екоресурс», депутат міської ради Олександр Ситайло повідомив, що лелеки у плетеному з лози гнізді з’явилися завдяки допомозі адміністрації ДП «Малинський лісгосп­АПК» (директор Володимир Антонюк).

***

А ще в парку око милують «лавка здійснення мрій» та дві цементні фігурки: одна — пара дітлахів, а інша—чоловічок, котрий виконує будівельні роботи. Такий подарунок громаді міста зробили працівники КП «Екоресурс», придбавши ці композиції за власні кошти.

Погода

Веселим олівцем

кар16082019

— Я тобі покажу, як красти, негіднику!— Покажіть, дядечку, покажіть. А то мене вже тричі ловили…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки