АГРОАСТРОЛОГІЧНИЙ. 3 — 5, 6, 14, 28, 31 березня — сільськогосподарські роботи не рекомендуються. 1, 2, 29, 30 березня — оранка, підживлення, корчування, підрізування дерев, садіння квітів. Сівба й садіння коренеплодів та цибульних. Боротьба з підземними шкідниками. 7 березня — сівба листкових овочів, томатів (у теплицях). 8 — 10 березня — сівба й садіння рослин для невідкладного вжитку. 11, 12 березня — садіння дерев, кущів, бобових, капусти, спаржі. Обрізування дерев і кущів. 13 березня — садіння кущів, квітів, рослин, що пускають вусики. Щеплення дерев. 15 — 17 березня — сівба низькорослих томатів, кабачків, баклажанів, перцю, капусти. 18, 19 березня — сівба рослин, що не потребують багато води. Підготовка грядок і газонів. 21 березня — обробіток грунту, вивезення гною. Боротьба зі шкідниками. 22, 23 березня — поливати не рекомендується. 24, 25 березня — сприятливий час для садіння культур, призначених для тривалого зберігання. Обробіток грунту. Полив кімнатних квітів. Обрізування. Не рекомендується садити картоплю, рубати дерева. 26, 27 березня — боротьба з наземними шкідниками.

МЕТЕОРОЛОГІЧНИЙ. За прогнозами, весна рано не прийде, холод іще триматиметься. Найвищу температуру в березні передбачають у 9 — 10 плюсових градусів. Народні синоптики теж прогнозують продовження холодів аж до квітня.

ФІНАНСОВИЙ. Овни знайдуть нове, незвичне для них джерело прибутків і непогано зароблять. Тельці боротимуться зі складнощами, які виникли ще торік; їм не бажано конфліктувати з начальством. Близнюки будуть продовжувати почате, налагодять хороші стосунки з партнерами. Приємні професійні зміни очікують на Раків; надійдуть нові пропозиції, що сподобаються вам. Зменшиться навантаження у Левів, які зрештою оберуть для себе іншу професію й поліпшать таким чином своє матеріальне становище. Важливий вибір, пов’язаний з роботою, здійснять Діви. З фінансами у них — усе стабільно. Нова посада «світить» Терезам, але їм не варто брати участі в авантюрних проектах. Скорпіонам слід не прогавити шанс, який принесе успіх і великі гроші. Світла смуга в кар’єрі почнеться для Стрільців, хоча й доведеться на деякий час обмежити себе матеріально та відмовитися від розкоші, до якої вже звикли. Грандіозні плани Козерогів можна буде втілити лише в команді. З фінансами — напружена ситуація. Водолії не бачитимуть кінця й краю своєї роботи. Легкий заробіток може виявитися обманом. Підвищиться професійний статус Риб. Вони суміщатимуть різні способи заробітку й уникнуть труднощів з коштами.

ЗОРЯНИЙ. Не форсуйте подій, рухайтеся дрібними кроками. Тоді з’являться сприятливі можливості й необхідні ресурси. В сімейних стосунках настане злагода. Самотні особи можуть зустріти свою долю. На багатьох чекають романтичні стосунки. 1, 30 березня — зруйнується старе й створиться нове. 2, 31 березня — пасивний період. 3 березня — критичний та обманний день. Остерігайтеся пограбування. 4 березня — дослухайтеся до інтуїції. 5 березня — контролюйте емоції. 6, 15, 25 березня — небезпечні дні. 7, 16, 26 березня — сприятлива пора для багатьох справ. 8, 18 березня — виявляйте щедрість і милосердя. 9 березня — можливі прояви агресії. 10, 12 березня — може віднайтися загублене. 11 березня — захищайте свою точку зору. 12 березня — день радощів і пристрасті. 13 березня — не говоріть зайвого та неправди. 14 березня — день покаяння. 17 березня — виявляйте обережність у будь-якій справі. 19 березня — за серйозні проекти не беріться. 20 березня — не прогавте щасливий шанс. 21 березня — можливе розчарування. 22 березня — уникайте конфліктів і скандалів. 23 березня — не варто втрачати голову від пристрасті. 24, 29 березня — день спокус та обманів. 27 березня — активний і творчий день. 28 березня — таємне може стати явним.

ШЛЮБНИЙ. 8, 10, 15 березня — сприятливі дні для шлюбу. 2 березня — не варто йти під вінець.

ЗДОРОВ’Я. 1 березня — корисні фізичні навантаження, заняття спортом. 2, 3, 17 березня — дотримуйтеся дієти або ж посту. 5 березня — бережіть зір. 6, 9, 16 березня — цілющими будуть водні процедури. 7 березня — не вживайте спиртного. 10 березня — можуть загостритися хронічні недуги. 13 березня — остерігайтеся простуди. 18 березня — не перевантажуйте серце. 24 березня — бережіть нирки. 28, 29 березня — не робіть різких рухів, не перевантажуйте хребет.

Несприятливі для здоров’я та «магнітні» дні в березні — 5, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 29.

Погода

Веселим олівцем

кар16082019

— Я тобі покажу, як красти, негіднику!— Покажіть, дядечку, покажіть. А то мене вже тричі ловили…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки