У листопаді прогнозуються відразу кілька магнітних бур. Якщо знати дати підвищеної сонячної активності, можна убезпечитися від її впливу.

11 листопада відбудеться потужний спалах на Сонці, наслідком можливе значне погіршення самопочуття. Негативно вплинути на здоров’я може стрес, пов’язаний із недосипанням і перенапругою.

15 листопада намагайтеся не навантажувати себе фізично, обмежте кількість цигарок і алкоголю, а ще ліпше — взагалі відмовтеся від них. Можливі проблеми зі сном, а організм буде схильний до простудних захворювань.

18 листопада зміни в атмосфері супроводжуватимуться загальним нездужанням та емоційно пригніченим станом. Якщо ви — спортсмен, зробіть перерву в заняттях спортом і дозвольте тілу відпочити. Уникайте факторів, здатних негативно позначитися на душевній рівновазі.

25 листопада прогнозується останній у листопаді спалах на Сонці. Він стане найбільш важким для метеозалежних.

Варто пам’ятати, що втручання магнітних бур у людський організм порушує гармонійну роботу систем органів, зокрема, порушується робота серцево-судинної та дихальної систем, а нервова — працює нестабільно. Виникають необґрунтована стривоженість, страх, головні болі. Здатність концентрувати увагу погіршується, натомість підвищується відчуття стомлюваності. У дні магнітних бур частіше виникають інфаркти та інсульти.

Брати наші менші

Брати15092017

«Пасися, овечко, поки тротуар не поремонтували»...

Фото Оксани ЛУК’ЯНЕНКО. м. Житомир.

Лінки