Щоб троянди якомога довше радували пишним цвітінням, за ними потрібно правильно доглядати, зокрема, правильно підживлювати. Перший раз це потрібно зробити навесні, найкраще — в кінці квітня, сечовиною або аміачною селітрою. На 1 відро води потрібно взяти 1 столову ложку добрива.

Через 7-10 днів після першого підживлення троянд проводиться друге — органічними добривами. Під кожен кущ слід внести по половині відра компосту.

Третє підживлення ароматних квітів припадає на червень, коли на кущах формуються бутони. У цей період троянди потребують великої кількості органіки, тому підживлювати їх найкраще розчинами курячого посліду, коров’яку або зеленим добривом (по 4 літри під кожен кущ).

Наступна «підгодівля» трояндових кущів також проводиться влітку, але вже в липні, коли троянди відцвітуть і будуть обрізані. У цьому місяці вони потребують мінеральних добрив з великим вмістом фосфору або калію.

Восени підживлення троянд проводять у вересні, вносячи в землю рідкі органічні добрива в поєднанні з калімагнезієм.

Погода

Веселим олівцем

Кар09082019

— Оце вчора, куме, слухав, як вас дружина матюкала — за дві години жодного разу не повторилася…— Вчителька мови і літератури — це тобі не якийсь невіглас неграмотний.

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки