Лікувальні властивості меду і кориці роблять це поєднання ідеальним для лікування багатьох недуг.

Хвороби серця: щодня їжте на сніданок хліб, намащений медом і присипаний пудрою з кориці. Це знижує рівень холестерину в артеріях і рятує людей від інфаркту.

Артрит. Ті, хто потерпає від артриту, повинні щодня, вранці та ввечері, приймати 1 склянку теплої води з 2 ст. ложками меду і 1 ч. ложкою кориці.

Імунітет. Щоденний прийом меду і кориці зміцнює захисні сили організму, захищає від бактерій і вірусів.

Запалення сечового міхура. Приймати 2 ст. ложки кориці і 1 ст. ложку меду, розмішані в склянці ледь теплої води. Це допоможе знищити хвороботворні мікроорганізми в сечовому міхурі.

Катар шлунка. Пудра кориці, досипана на 2 ст. ложки меду, вживається перед їдою. Цей засіб знижує кислотність і допомагає перетравити найважчі страви.

Застуда. Вживайте 1 ст. ложку теплого меду з 1/4 ложкою кориці тричі на день. Виліковує хронічний кашель, застуду і звільняє носові ходи.

Випадіння волосся. При цій проблемі або облисінні можна змастити корені волосся пастою з суміші розігрітої маслинової олії, 1 ст. ложки меду, 1 ч. ложки кориці перед миттям голови на 15 хв. Потім промити волосся ледь теплою водою. Навіть 5 хвилин достатньо, щоб помітити ефект.

 

Погода

Веселим олівцем

Кар15032019

— А вчора моє ребро заявило, що я сиджу їй у печінці…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки