За цим тестом ви можете визначити, яка квітка відповідає вашому характеру, а також у веселій компанії розважите друзів. Отже, додайте всі цифри, з яких складається ваша дата народження. Якщо сума буде більшою за 9, то її потрібно зменшити, додавши дві цифри, щоб отримати цифру від 1 до 9. Приміром, дата народження 27.03.1971=2+7+3+1+9+7+1=30=3+0=3. Отже, 3 — це ваша персональна квітка.

1 — Троянда. Маєте трохи «колючий» характер. Насправді ж ви — романтик у душі. Вам цікаво в колі старших осіб.

2 — Календула. Ви — хороший друг, щиро ставитеся до людей, умієте підтримати у важку хвилину добрим словом і не тільки. Ці ваші якості цінує оточення.

3 — Ірис. Володієте талантом спілкування з людьми. Мовою квітів «ірис» означає — «добра звістка».

4 — Конвалія. Маєте витончений смак; здібності до музики, живопису, декламації. Ви — жінка імпульсивна, з романтичним характером.

5 — Жасмин. Людина­-Жасмин приваблює багатьох. У неї закохуються, їй присвячують вірші й пісні. Її обожнюють, але вона тримає всіх на дистанції, хоча з віком починає виявляти більше чуйності. Жасмин долає перешкоди й завжди виходить переможцем.

6 — Тюльпан. Ви — сентиментальна, прагнете ідеального кохання. Ненавидите брехню та зради. Однак надміру довіряєте всім. Навчіться себе любити, бути більш упевненою.

7 — Орхідея. Це символ гармонії, духовної довершеності. Ви — цілеспрямована людина. Не зупиняєтеся, поки не доведете справу до кінця. Розум у вас переважає над емоціями, тож ви вмієте тримати себе в руках, не зламаєтеся в нелегких ситуаціях.

8 — Хризантема. Головна ваша риса — життєлюбство. Сильна воля допомагає вам удосконалюватися духовно і фізично. Оптимізм і почуття гумору — ваші невід’ємні риси.

9 — Цикламен. Маєте дуже розвинуту інтуїцію, можете знайти вихід з будь­якої ситуації. Ви — тонкий психолог, упевнена і рішуча особа, якій у житті часто усміхається фортуна.

Погода

Веселим олівцем

Кар18012019

— Галю, а пам’ятаєш, як я зі школи додому твій портфель носив?

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки