Нещодавно у Романові, на території непрацюючого заводу, викрадено 13 електродвигунів загальною вартістю 70 тис. грн. Про це повідомляє «Твій Романів». Під час слідства з’ясувалось, що злодій розібрав одну зі стін колишнього склозаводу й протягом декількох місяців виносив звідти електроприлади. Нині поліція встановлює особу грабіжника й місцезнаходження вкраденого майна.

* * *

До Овруцького відділення поліції надійшло повідомлення про крадіжку п’яти батарей опалення з приміщення непрацюючого сільського клубу, розташованого в с. Островах. Потрапив злодій до приміщення, розбивши скло у вікні. У ході розслідування, як повідомляє газета «Зоря», дільничний офіцер поліції встановив, що до крадіжки причетний 56­річний мешканець с. Левковичів цього ж району. Викрадене в чоловіка вилучили. Тепер він може потрапити за грати на термін від 3 до 6 років.

* * *

Злодії вночі поцупили більше 60 метрів кабелю на території сільськогосподарського підприємства, розташованого в с. Рудні Вороб’ївській Малинського району. В результаті крадіжки було знеструмлено насіннє-очисні машини.

Погода

Веселим олівцем

Кар19102018

— Вам пакет з ручками чи без?— Якщо можна, то з ніжками — щоб поруч ішов…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки