Інспектори Житомирського рибоохоронного патруля продовжують проводити рибоохоронні заходи на ринках та водоймах області, — інформує його прес­служба. Незважаючи на постійні попередження, окремі особи торгують незаконно добутою рибою, без документа, що підтверджує законність придбання такого товару.

Так, лише за тиждень зафіксовано 9 порушень, виявлено 15 кг незаконно добутої риби та 4 заборонених знаряддя лову.

Зокрема, у Хорошеві виявлено громадянина, який продавав рибу без належних документів. Інспектори рибоохоронного патруля склали адміністративний протокол, роз’яснили чоловіку суть правопорушення, його права та обов’язки. Через деякий час того ж дня члени рибоохоронного патруля повернулися на цей же ринок. І побачили знайомого правопорушника, який знову торгував рибою. Інспектори повторно склали протокол, вилучивши рибу.

Усі справи направлені до суду, за рішенням якого на правопорушників може чекати штраф у розмірі до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (до 1700 грн.) з конфіскацією об’єктів продажу.

Загалом за перший тиждень листопада рибоохоронний патруль виявив 25 порушень, складено 5 адміністративних протоколів щодо грубого порушення правил рибальства. Інспекторами вилучено 30 заборонених знарядь лову. Протиправними діями завдано збитки на суму 6636 грн., які через суд буде стягнуто в дохід місцевих громад, на територіях яких були скоєні правопорушення.

Погода

Веселим олівцем

Кар07122018

— На кого ж ви мене залишаєте?!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки