Жителі Малина обговорюють моторошну історію, що сталася 17 жовтня в мікрорайоні Городищ райцентру. Нетверезий гурт у складі п’яти молодих людей (віком від 20 до 25 років) жорстоко побив 17­-річну Олену Журахівську й залишив її на смітнику помирати... Непритомну, роздягнену, з переохолодженням тіла до 35 градусів, усю в крові та синцях, її помітила наступного ранку жінка, котра поспішала на електричку.

У непритомному стані дівчину привезли до відділення інтенсивної терапії та реанімації, де її прооперували малинські лікарі та нейрохірурги з Житомира, видаливши з­під черепної коробки велику гематому. Але лікарі не виключали, що в її мозку відбулись безповоротні зміни й повернути її до свідомості не вдасться. У реанімації вона перебувала у стані коми третього ступеня... Завідуючий реанімаційним відділенням ММРТМО Руслан Єщенко повідомив, що у дівчини — величезна черепно­мозкова травма з крововиливом, здавлення й набряк головного мозку, численні гематоми.

А почалося це ввечері на подвір’ї, де дівчина проживала з батьками.

Як розповіла її мати Надія Журахівська, троє дівчат і хлопець увірвалися на подвір’я й почали бити доньку. Вона прохала про допомогу рідних.

— Я не могла їй допомогти, бо вони мене тримали, — сказала Н.Журахівська. — А цих нелюдів я посаджу до в’язниці!

Нелюдські тортури продовжились на пустирі неподалік нафтобази. Там били дівчину впродовж декількох годин, навіть цеглою по голові, заливали силоміць горілку. Відливали її водою зі ставка, розташованого поруч.
За словами однієї з учасниць знущання, 21­річної Любові О., били свою жертву в різні частини тіла, а потім затягнули на смітник, мовляв, проспиться і прийде додому. Жінка запевняє, що їй намагаються нав’язати роль ініціаторки побиття Олени. За її словами, вона зробила лише декілька ударів, а найтяжчі травми завдав їх знайомий хлопець, котрий бив її головою об стінку...

Начальник Малинського ВП ГУНП в області, полковник поліції Михайло Старовойт повідомив, що нині всі учасники події встановлені, триває слідство. Потерпіла родина перебуває на обліку поліції як неблагополучна.

Двох молодих жінок — учасниць бійки — поки відпущено додому, оскільки вони, виявляється, самі матері: виховують дворічну та семирічну дитину. На запитання поліцейських, чому покинули непритомну дівчину на смітнику, мучителі відповіли, що, мовляв, не було мобільних подзвонити в «швидку» та й не думали, що все може обернутися так трагічно...

Коростишівською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням.

Головною причиною таких нелюдських тортур нібито стала крадіжка потерпілою 500 гривень у батьків однієї з учасниць бійки. Так це чи ні — встановить слідство. Вітчим потерпілої Сергій Максименко повідомив, що з батьками, в яких дівчина начебто вкрала гроші, вони вже давно все залагодили «по­мирному».

* * *

Вранці 23 жовтня Олена, не приходячи до свідомості, померла в лікарні...

Додати коментар

Захисний код
Оновити