29 вересня, близько 4-ої години, до квартири депутата Житомирської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Ігоря Романського вдерлися злодії, а у депутата від партії «УКРОП» Наталії Кокітко горіла машина.

Подробиці пограбування своєї квартири повідомив Ігор Романський: «Ми живемо у 4-кімнатній квартирі. В одній з кімнат велися ремонтні роботи. Очевидно, злодії скористалися цим і проникли до приміщення. Ми з дружиною та дітьми в цей час спали. З квартири крадії винесли тільки документи та пістолет із гумовими кулями. Їх було двоє».

Тієї ж ночі до магазину, який належить родині депутата Житомирської міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка Максима Манухіна проник злодій. «У приміщенні злодій знаходився близько 40 секунд: виніс невелику суму з каси та деякі продукти харчування», — повідомив М.Манухін.

Також тієї ночі у депутата Житомирської обласної ради від партії «УКРОП» Наталії Кокітко горів автомобіль. «Це сталося близько 3.30 ранку в селищі Першотравенську Баранівського району. Спочатку був вибух, а потім почав горіти капот. Автомобіль згорів наполовину», — розповіла Н.Кокітко.

Начальник ГУНП в області, полковник поліції Вячеслав Печененко стосовно ймовірного підпалу автомобіля депутата Житомирської обласної ради Наталії Кокітко на своїй сторінці у Facebook зауважив: без отримання офіційних висновків експертів говорити про підрив автомобіля на політичному підгрунті не можна.

Погода

Веселим олівцем

Кар14122018

— І не соромно вам при сторонніх кохатися?!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки