20 березня, ввечері, до Новоград­-Волинського відділення поліції надійшло повідомлення про те, що в будинку по вулиці Гордєєва повісився 16-­річний хлопчина. Він мав раніше проблеми з законом, був засуджений до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі. Того дня він залишився в будинку сам. Повернувшись додому, його мати виявила, що двері будинку зачинені зсередини. Поліцейські у присутності сусідів відчинили двері й побачили, що у вітальні, на міжкімнатних дверях, за допомогою зашморгу, зробленого зі спортивних штанів, повісився хлопець. Передсмертної записки й мобільного телефону на місці трагедії не виявлено. 

 22 березня, близько 15.30, на перехресті вулиць Житомирської та Червоноармійської, поблизу кафе­бару «Засада», 45­-річний чоловік через неприязні стосунки завдав удару сокирою по голові 62-­річному місцевому жителю. З місця вчинення злочину втік, але його незабаром затримали правоохоронці. Постраждалий, у стані коми, був госпіталізований до реанімаційного відділення Новоград­-Волинського міськрайТМО.    

23 березня, вночі, біля технікуму, місцевий житель притягнув за горло собаку. Із незрозумілими вигуками поклав тварину на перехресті доріг,  перерубав псу голову й пішов геть. При собі чоловік мав сокиру й дерев’яну колодку. 

 

Погода

Веселим олівцем

Кар18012019

— Галю, а пам’ятаєш, як я зі школи додому твій портфель носив?

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки