Рятувальники звільняли зі снігового полону автомобілі «швидкої» допомоги та шкільний автобус із дітьми. Про це повідомили у прес-службі ГУ УДСНС України в області.

1 лютого, о 20.15, від водія «швидкої» надійшло повідомлення про те, що автомобіль застряг у сніговому заметі в с. Одрубах Народицької територіальної громади. «Швидка» прямувала на виклик до 4-річної дівчинки, у дитини була висока температура. Народицькі бійці ДСНС у складі 4 чоловік виштовхали машину зі снігового замету. Дитину, до якої поспішали медики, доставили до КНП «Народицька лікарня».

х х х
Бійці 24-ої ДПРЧ (Любар) надали допомогу з відбуксирування шкільного автобуса, що через снігові замети знесло з дороги між селами Михайлівкою та Липним Любарської територіальної громади. В автобусі перебували 18 дітей і двоє дорослих.

За допомогою троса рятувальники витягли транспортний засіб на сільську дорогу. Проте через великі перемети автобус забуксував і не зміг самостійно їхати далі. Рятувальники близько 800 метрів за допомогою троса тягнули автобус до основної траси. Внаслідок надзвичайної події ніхто не постраждав.

х х х
У Коростенському районі застрягла у снігових заметах «швидка» допомога, що їхала на виклик у с.Павловичі. Проте через ожеледицю автомобіль рятувальників не міг рухатися. Щоб допомогти водію, рятувальники залучили на допомогу трактор місцевого сільгосппідприємства. З другої спроби спільними зусиллями вдалося витягнути «швидку» допомогу з замету.