До поліції надійшло повідомлення від перехожих, які звернули увагу на плач дитини на вулиці пізньої пори, близько другої години ночі. На їхніх очах маля кілька разів ледве не випало зі свого візка, намагаючись самостійно звідти вилізти.

Матір же не звертала на це жодної уваги. На місці події поліцейські опитали очевидців та виявили, що 34-річна жінка перебуває у дещо неадекватному стані. Вона визнала, що вжила кілька пляшок слабоалкогольного напою. За таких обставин правоохоронці прийняли рішення про доставлення однорічної дитини до міської лікарні, де її обстежили та залишили у безпечних умовах.

Ювенальні поліцейські провели з жінкою профілактичну роботу і склали відносно неї адміністративний протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, які їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП. Як з’ясували правоохоронці, у цієї жінки є ще одна малолітня дитина, яка на час нічної прогулянки перебувала з бабусею.

— Нині матеріали спрямовані на розгляд суду. З родиною працюють фахівці соціальних служб. Якщо матір не зробить висновків, якщо фіксуватимуться повторні випадки недогляду за дітьми — вирішуватиметься питання про позбавлення її батьківських прав, — повідомила начальник сектора ювенальної превенції Житомирського РУ поліції Вікторія Жубро.