Судитимуть засновника та керівника приватного товариства за привласнення більше 330 тис. грн. бюджетних коштів під час будівництва спортивного майданчика, розташованого в селищі Червоному, що на Андрушівщині. Про це повідомили в прес-службі прокуратури області.

Бердичівською окружною прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт за фактом службового підроблення документів, привласнення майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем у великих розмірах, за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 366, ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що злочин скоїли ще у грудні 2017 року двоє посадовців — засновник і керівник житомирського товариства з обмеженою відповідальністю під час будівництва за бюджетні кошти на загальну суму 1,4 млн. грн. спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям у смт Червоному Бердичівського району.

За даними прокуратури, керівник товариства-підрядника спільно із партнером по бізнесу внесли до офіційних документів недостовірні відомості, завищивши обсяги виконаних будівельних робіт та використаних матеріалів на загальну суму понад 330 тис. грн.

З метою відшкодування завданих територіальній громаді збитків процесуальним прокурором заявлено до суду позов про стягнення з фігурантів справи зазначеної суми. Також накладено арешт на майно керівника товариства — два автомобілі.

Погода

Веселим олівцем

Кар19112021

— Пане, а де продають квитки в Україну, про яку ви тут розповідали?

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки