10 лютого в Житомирі молодшому лейтенанту патрульної поліції повідомили про підозру в перевищенні службових повноважень та побитті водія. Про це повідомили у прес-службі прокуратури в області.

За даними слідства, подія відбулася у листопаді минулого року в обласному центрі близько другої години ночі. Патрульні поліції, зупинивши автомобіль за порушення правил дорожнього руху (не ввімкнений покажчик повороту під час виконання повороту) та підозрюючи, що водій перебував у стані алкогольного сп’яніння, запропонували йому пройти тест на алкоголь, від якого він відмовився.

На водія одягли кайданки. Один із патрульних завдав декілька ударів гумовим кийком, заподіявши тяжкі тілесні ушкодження. У відділенні поліції, куди потерпілого було доставлено для складання адмінпротоколу про адмінправопорушення, чоловіку стало зле. Його відвезли до медичного закладу, де невідкладно прооперували.

Досудове слідство проводить територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у Хмельницькому, за оперативного супроводу Житомирського управління департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України. Житомирська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво.

Погода

Веселим олівцем

Кар20072021

— Дівчатка, мені потрібна ваша аморальна підтримка…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки