Упродовж двох діб, 9 -10 лютого, підрозділи ДСНС в області вивільнили зі снігових заметів більше 50 автомобілів. Зокрема, відбуксирували 46 вантажівок, п’ять автомобілів «швидкої» допомоги, два автобуси. Про це повідомили у прес-службі управління ДСНС України у області.

Так, у Народичах автомобіль «швидкої» допомоги, що віз хворого в Овруцьку центральну міську лікарню, забуксував у переметах і запросив допомоги у рятувальників. Бійці ДСНС оперативно відбуксирували «швидку», хворий вчасно був доправлений до лікувальної установи.

Найбільше транспортних засобів — 20 авто — було вилучено в Коростені. Зокрема, 16 вантажівок протягом дня фахівці ДСНС витягнули зі снігу на залізничному переїзді станції Обвідна. Там через перемети вантажні автомобілі не могли переїхати залізничні колії.

Також коростенські надзвичайники виїздили на допомогу медикам: біля будинку в житловому секторі застряг автомобіль «швидкої» допомоги, всередині якого знаходився хворий. А вночі рятувальники відбуксирували з узбіччя дороги по вулиці Київській у Коростені автобус, в якому знаходилися п’ятеро пасажирів. Також допомогли госпіталізувати чоловіка, котрий упав у кучугуру снігу й травмувався.

Погода

Веселим олівцем

Кар23022021

— Тільки-но призначили начальником, відразу така біда почала з’являтися.

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки