З початку нинішнього року на території Житомирщини внаслідок безвідповідальності водіїв та пішоходів, котрі дозволили собі перебувати на автошляхах у стані сп’яніння, загинули 7 людей, ще 75 отримали травми. Загалом на дорогах області загинули майже 150 людей. Про це поінформували у відділі комунікації поліції в області.

За інформацією ГУНП в області, за 11 місяців 2020 року на території Житомирщини сталося понад 3500 ДТП, у яких загинули 148 людей, понад 1100 — травмовано. 187 дорожньо-транспортних пригод учинено водіями, котрі кермували автомобілями в стані сп’яніння.

Найчастіше причинами загибелі людей були зіткнення транспортних засобів (33 відсотки), наїзд на пішохода (31 відсоток) та наїзд на перешкоду (14 відсотків).

Найпоширенішими причинами ДТП залишаються порушення правил маневрування, недотримання дистанції, перевищення безпечної швидкості та порушення правил проїзду перехресть.

Cаме через перевищення безпечної швидкості руху сталася кожна сьома ДТП із постраждалими, у них загинули 78 людей, а ще 485 отримали травми.

Погода

Веселим олівцем

Кар27072021

— Та нам дешевше мешканцям міста жабри вживити, ніж ці зливні колектори ремонтувати.

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки