8 грудня, вранці, у с. Кустині Бердичівського району чоловік застряг під власним автомобілем. Селяни почули крики про допомогу. Побачивши, що сталося, вони почали набирати номери служб екстреної допомоги, бо власними силами зарадити не змогли.

На місці черговий караул рятувальників встановив, що під кузовом автомобіля Volkswagen Caddy знаходиться чоловік, котрий не може самотужки вибратися. Бійці ДСНС за допомогою пневмоподушок підняли мікроавтобус та вивільнили 64-річного «полоненого».

Вранці чоловік збирався на роботу. Він завів авто та пішов відкривати ворота обійстя. Подвір’я знаходиться на схилі. Транспортний засіб почав скочуватися донизу, а водій, намагаючись його зупинити, потрапив під кузов. Його протягло близько 15 метрів. Зупинити повністю автомобіль зміг лише паркан.

А 7 грудня, вдень, на території приватного домогосподарства, розташованого в обласному центрі, знадобилася допомога рятувальників, щоб дістати з ями травмованого чоловіка. Чоловік стрибнув у неї та під час приземлення травмував ногу. Глибина ями була близько 3 метрів. Потерпілого госпіталізували.

Цього ж дня рятувальники Коростишівського району виїхали на виклик до с. Стрижівки, де виникла пожежа в дерев’яному житловому будинку. У помешканні проживає 55-річна жінка, котра прикута до ліжка й не може самостійно пересуватись. Рятувальники знайшли її в кімнаті на ліжку. Власницю будинку оглянули медики, госпіталізації вона не потребувала.