За процесуального керівництва Бердичівської місцевої прокуратури триває досудове розслідування за фактом розтрати і заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах, а також службовому підробленні, вчинених посадовцем райдержадміністрації та директором приватного підприємства під час постачання обладнання для опалювальної системи школи в Андрушівці. Про це повідомили в прес-службі прокуратури області.

Нині обом фігурантам справи — службовій особі райдержадміністрації та директору приватного підприємства — повідомлено про підозру в скоєнні злочину за частиною 1 статті 366 (Службове підроблення) та частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу України (розтрата і заволодіння чужим майном за попередньою змовою групою осіб шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем в особливо великих розмірах).

За даними слідства, рішенням сесії Андрушівської районної ради з місцевого бюджету виділено понад 760 тис. грн. на закупівлю обладнання для опалювальної системи місцевої школи та його монтажу. Службовою особою райдержадміністрації за попередньою змовою із переможцем тендерних закупівель — директором приватного підприємства — укладено фіктивний договір на постачання обладнання.

«У подальшому, на підставі підроблених ними документів, із бюджету перераховано понад 760 тис. грн. на рахунок підприємства. Хоча насправді обладнання не поставлялося, оскільки предметом договору попередньо між посадовцем райдержадміністрації та постачальником обумовлено обладнання, яке він монтував ще у 2014 році та з того часу надавав платні послуги з теплопостачання цій школі. До того ж, вартість відповідних котлів на момент підписання фіктивної угоди становила близько 270 тис. грн.», — повідомляють в прокуратурі.

Досудове розслідування проводить Андрушівський відділ поліції за оперативного супроводу управління стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції України.