На кордоні з Білорусією, в пункті пропуску «Виступовичі», розташованому в Овруцькому районі, митники вилучили вісім автомобілів, що ввозились на територію України за підробленими документами. Про це повідомили у прес-службі Київської митниці Держмитслужби України.

Вилучено два «Lexus CT», два «Volkswagen Jetta», «Audi Q7», «Volvo XC70», «Ford Fiesta» та «Kia Sorento», що ввозились в Україну через Республіку Білорусь. За наданими документами всі автомобілі вживані, куплені у США та прямували на адресу шістьох громадян України.

За інформацією Гомельської митниці, при перетині митного кордону в Білорусії було надано зовсім інші документи. При зіставленні документів митники встановили розбіжності як щодо заявленої вартості авто, так і щодо покупців, продавців, номерів документів та їх зовнішнього вигляду.

Складено протокол за статтею 483 Митного кодексу України, санкціями якої передбачена конфіскація предметів правопорушення та штраф у розмірі 100 відсотків їх вартості. Автомобілі вилучено. Адміністративні справи будуть скеровані до суду.