21 червня, вночі, у кафе «Шустерс», розташованому в Іршанську Хорошівського району, виник конфлікт між відпочивальниками. 40-річний Віктор Фарафонов заподіяв ножові поранення 9 особам, після чого втік на автомобілі. Про це повідомили у відділі комунікації ГУНП в області та прес-службі прокуратури області.

Медики повідомили про госпіталізацію 9 людей віком 22-29 років, з-поміж яких — одна дівчина.

За словами місцевих жителів, інцидент нібито стався через те, що хтось із присутніх у закладі під час танцю ненароком штовхнув чоловіка, котрий у відповідь взявся за ніж.

Поліцейські попередньо встановили, що між різними компаніями виник конфлікт. Для з’ясування стосунків вони вийшли на вулицю, де розмова й перейшла у сутичку. Нанісши опонентам поранення, а потім і тим, хто намагався його зупинити, агресивний чоловік сів у свій автомобіль «Хюндай Соната» й поїхав у невідомому напрямку.

На території області було запроваджено спеціальні заходи — план «Перехоплення» — з метою встановлення місця перебування підозрюваного жителя Іршанська, котрий є рідним братом дружини Іршанського селищного голови Анатолія Рака. Сам А.Рак закликав злочинця здатися поліції й звернувся до правоохоронних органів із вимогою розібратися, чому в карантинний період працював цей заклад. Автомобіль злочинця правоохоронці вже знайшли.

Про чоловіка відомо, що раніше він уже притягався до кримінальної відповідальності за нанесення тяжких тілесних ушкоджень та вимагання.

Уранці наступного дня стало відомо, що один з травмованих ножем, 29-річний чоловік, учасник АТО Сергій Забродський помер. Стан ще двох пацієнтів лікарі оцінюють як тяжкий, але стабільний.

Поліція просить громадян у разі наявності інформації про місце перебування злочинця негайно телефонувати на «102» і застерігає, що він може бути вкрай небезпечним.

За словами керівника відділу комунікації ГУНП в області, підполковника поліції Алли Ващенко, станом на ранок четверга його ще не знайшли.

Погода

Веселим олівцем

Кар03072020

— Борю, ти цим брязкальцем лише псуєш дитині слух. Ось візьми скарбничку і тряси нею…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки