Коростишівською місцевою прокуратурою забезпечено публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом спричинення жителем Радомишльського району тілесного ушкодження середньої тяжкості своїй матері.

Вироком Радомишльського районного суду чоловіка визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 122 КК України, та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком один рік.
Інцидент між 37-річним чоловіком та його матір’ю-пенсіонеркою, який призвів до побиття потерпілої, стався у січні цього року. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

За даними судового слідства, чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, спочатку затіяв сварку з матір’ю, висловлюючи претензії щодо немитого посуду, а потім почав завдавати їй удари руками і ногами по голові й тулубу. У 63-річної жінки діагностовано закриту черепно-мозкову травму, струс мозку, переломи ребер, обох передпліч та інші травми, що призвели до тривалого розладу здоров’я.

У суді обвинувачений, стосовно якого за побиття матері раніше вже порушували кримінальне провадження, свою провину визнав, але зазначив, що не шкодує про зроблене. Його взяли під варту в залі суду.

Погода

Веселим олівцем

Кар03072020

— Борю, ти цим брязкальцем лише псуєш дитині слух. Ось візьми скарбничку і тряси нею…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки