У той час, коли лісівники ліквідовують наслідки пожеж, котрі нещодавно вирували на півночі нашої області, спішно висаджуючи дерева на постраждалих ділянках, любителі легкої наживи ліс нищать, — повідомляє прес-служба обласного управління лісового та мисливського господарства.

Так, 20 травня в ході проведення спільного патрулювання рейдовою групою лісової охорони Лугинського держлісгоспу разом з працівниками поліції за селом Клочевим Коростенського району було помічено автомобіль «Урал» із навантажувачем без державних номерних знаків, що виїхав з лісового масиву Літківського лісництва. Автомобіль був навантажений деревиною породи дуб великих діаметрів та високої якості.

На вимогу зупинитися, водій не відреагував, відтак почалося переслідування, котре закінчилося тим, що лісова охорона зупинила лісопорушників. На місце події негайно було викликано слідчу групу Лугинського відділення Коростенського відділу поліції ГУНП. Автомобіль порушників арештовано та доправлено на штраф-майданчик Лугинського відділення поліції, а незаконно заготовлена лісопродукція відправлена на нижній склад лісгоспу.

Лісівники встановили й місце скоєння незаконного рубання, де зловмисники зрізали 13 дерев породи дуб, чим заподіяли шкоди довкіллю на суму близько 200 тисяч гривень.
Того ж дня лісівники сусіднього Лугинського спецлісгоспу виявили незаконне рубання 8 дерев берези у Липниківському лісництві. Лісовою охороною порушники були виявлені, продукцію вилучено. Відповідні матеріали вже направлено до Лугинського відділення поліції.

 

Погода

Веселим олівцем

Кар03072020

— Борю, ти цим брязкальцем лише псуєш дитині слух. Ось візьми скарбничку і тряси нею…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки