Під час патрулювання вулиці Сціборського в Житомирі за порушення Правил дорожнього руху патрульні поліцейські зупинили автомобіль ВАЗ-2105.

Спілкуючись з водієм, вони виявили у чоловіка ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження освідування на стан алкогольного сп’яніння громадянин відмовився, поводив себе агресивно.

Патрульні поліцейські оформили адміністративні матеріали: за ч.1 ст. 130 КУпАП (Кермування ТЗ в стані сп’яніння); ст. 173 КУпАП (Дрібне хуліганство); ст. 185 КУпАП (Злісна непокора законній вимозі поліцейського), а також винесли постанову за порушення ПДР. Під час ознайомлення з цими матеріалами водій запропонував поліцейським хабар у розмірі 1000 грн. Патрульні викликали слідчо-оперативну групу.

Як поінформували у прес-службі патрульної поліції в області, подібний випадок мав місце на автодорозі Виступовичі — Житомир — Могилів-Подільський. За порушення правил патрульні зупинили вантажівку RENAULT MAGNUN. Під час ознайомлення з оформленими матеріалами водій залишив 200 гривень у салоні поліцейського автомобіля. Йому доведеться відповісти й за спробу дати хабара.