З настанням весни люди почали активно спалювати минулорічне сухотрав’я. Наслідки від цього не лише шкідливі, а й плачевні. Про це повідомили у прес-службі УДСНС України в області.

Так, 18 березня, вдень, до служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння сухої трави на території дачного масиву «Бровар», розташованого на околиці Коростеня. Прибувши на місце виклику, черговий караул вогнеборців виявив, що вздовж присадибних ділянок горить суха трава на площі близько двох гектарів. Полум’я досить швидко наближалося до житлових будинків. Під час гасіння рятувальники виявили на землі, неподалік від оселі, тіло обгорілого господаря без ознак життя. У чоловіка в руках були гілки — ймовірно, він намагався загасити займання.

х х х

18 березня допомога рятувальників знадобилася в Бердичеві, де виникла пожежа в приватному цегляному житловому будинку на двох господарів. Вогнем знищено господарські речі в коридорі та пошкоджено дві кімнати однієї з частин будинку. Отримав опіки 54-річний власник оселі. Попередня причина пожежі — необережність під час паління в ліжку.

Погода

Веселим олівцем

Кар26052020

— Вони сказали, що камуфляж мене повнить…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки