На території області зафіксовані два випадки отруєння чадним газом, у результаті чого постраждали люди. Про це поінформували в прес-службі УДСНС та ГУНП в області.

9 лютого, близько 16.15, до Любарського відділення поліції надійшло повідомлення про пожежу в с. Липному та отруєння чадним газом 3-річних двійнят та їх 4-річного братика. Попередньо стало відомо про те, що діти спали в одній із кімнат, а через деякий час дорослі, навідавшись до будинку, виявили, що в ній повно диму й тліє постіль. Пожежу швидко загасили, а дітей госпіталізували до реанімаційного відділення Любарської ЦРЛ. Нині вони перебувають під наглядом медиків дитячої обласної клінічної лікарні, їх стан оцінюють як стабільний.

А 6 лютого до терапевтичного відділення Новоград-Волинської центральної районної лікарні з попереднім діагнозом «отруєння продуктами неповного згоряння», ймовірно, від газової колонки, госпіталізовано трьох осіб: двох жінок 1995 та 1999 і дівчинку 2014 років народження. Нині стан хворих — стабільний.