10 листопада у лісовому масиві на межі Коростишівського та Радомишльського районів під час полювання виник конфлікт, у результаті якого від вогнепального поранення загинув єгер, а одного з мисливців з тяжким пораненням госпіталізовано. Поліція проводить досудове розслідування.

Попередньо встановлено, що троє єгерів здійснювали профілактичний рейд мисливськими угіддями, що обслуговує їх мисливська спілка. У лісовому кварталі неподалік с. Царівки Коростишівського району вони помітили групу чоловіків, котрих запідозрили у браконьєрстві. Під час перевірки документів між єгерями та мисливцями виник конфлікт.

Керівник ГО «Радомишльські мисливці» здійснив кілька пострілів із пістолета у бік одного з мисливців. Той, у свою чергу, вистрілив з мисливської рушниці.

У результаті єгер, 41-річний киянин, отримав смертельну травму, а 52-річного мисливця, жителя Київської області, було доставлено до реанімаційного відділення Коростишівської лікарні у тяжкому стані, де йому зробили операцію.

За фактом вбивства на полюванні відкрито кримінальне провадження. Було вилучено усю наявну в учасників конфлікту зброю, у тому числі незареєстрований пістолет «Browning» та мисливську рушницю, з яких були здійснені постріли, а також транспортні засоби.

Як повідомило інформагентство УНН, загиблий Святослав Пархоменко є адвокатом Олександра Лося — одного з підозрюваних у причетності до вбивства екс-депутата Держдуми Російської федерації Дениса Вороненкова. Прес-служба прокуратури області вважає, що загибель керівника ГО «Радомишльські мисливці» нині не пов’язується з його професійною діяльністю.