Перехожі, які проходили поблизу приміщення облдержадміністрації 25 жовтня, були неабияк здивовані значною кількістю правоохоронців довкола. «Знову? То ж тільки недавно подібне було...», — зауважували у відповідь на пояснення, що будівлю буцімто заміновано.

За інформацією відділу комунікації поліції Житомирської області, у п’ятницю вранці на електронну пошту ГУНП надійшло повідомлення про закладення вибухівки біля адмінбудівлі та на залізничному вокзалі. На місця подій виїхали слідчо-оперативні групи ГУНП та міського відділу поліції, працівники вибухотехнічної служби, кінологи зі службовими собаками, патрульні та інші підрозділи МВС. З адмінбудівлі вокзалу довелося евакуювати зо два десятки людей.

Закінчивши огляд зазначених територій, правоохоронці повідомили, що жодних небезпечних предметів не виявлено. Нині встановлюють автора «вибухонебезпечного» листа. Кримінальним кодексом України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком від 2 до 6 років за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян (ст. 259 ККУ).

Нагадаємо, що це — далеко не перше повідомлення про замінування адмінбудівлі та залізничного вокзалу.

 

Погода

Веселим олівцем

Кар26052020

— Вони сказали, що камуфляж мене повнить…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки