Надзвичайна подія сталася нещодавно в угіддях державного підприємства «Олевське лісове господарстов». На заповідній території — лісовому заказнику «Тересини», де охороняються мозаїчні суходольні лісові комплекси, що чергуються зі значними лісоболотними масивами та рідкісними червонокнижними видами, — «чорні» лісоруби скоїли чергову «чорну справу».

Близько 21-ої години працівники лісової охорони Олевського лісництва, неподалік автодороги Київ — Ковель почули звук бензопили. Про що відразу було повідомлено керівництво лісгоспу.

Для затримання лісопорушників на місце оперативно виїхала лісова охорона Олевського держлісгоспу, Кам’янського і Олевського лісництв та працівники поліції.

Та відразу затримати зловмисників не вдалося, бо останні в ході переслідування залишили причеп із незаконно добутою деревиною і зникли.

Проте згодом особи лісопорушників було встановлено, ними виявилися мешканці с. Лопатичів Олевського району. Залишену деревину вилучено та доправлено до Олевського відділення поліції.

А в заказнику місцевого значення «Тересини» було виявлено і місце незаконної рубки. Там зловмисники зрізали 12 дерев сосни загальною масою 9 кубічних метрів. Шкода, заподіяна лісу, сягає 42709 гривень. Ведеться розслідування. Про це повідомила прес-служба обласного лісового відомства.

Лінки