Ранок минулого понеділка видався «гарячим» для екстрених служб у Житомирі.Одразу за трьома адресами поспішали рятувальники, лікарі, поліцейські та вибухо­технічні служби.

— По телефону на номер «102» надійшло повідомлення про закладення вибухівки до будівель медичного інституту, агроекологічного та технологічного університетів, — розповіла «Житомирщині» Наталя Тимчук, спеціаліст відділу комунікацій ГУНП в Житомирській області. — Відтак до усіх трьох навчальних закладів виїхали відповідні служби, а людей з будівель було евакуйовано.

Ретельна перевірка саперами приміщень не виявила ніяких вибухівок. Що й слід було очікувати. «Мінування» виявилося чиїмось невдалим жартом. Можливо, комусь зі студентів захотілося зірвати сесію через непідготовленість до екзамену. Хто знає. Але відповідальність за подібні «жарти» (якщо їх призвідників знайдуть) може відбити подальшу охоту до їх вчинення. Відповідною статтею Карного кодексу передбачено за таке від 850 гривень штрафу до піврічного арешту чи обмеження волі строком до трьох років.

Погода

Веселим олівцем

Кар26052020

— Вони сказали, що камуфляж мене повнить…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки