Громадянин України намагався перенести через державний кордон понад 150 папуг, інформує прес-служба Житомирського прикордонного загону Північного регіонального управління ДПС України. Порушника, який поза пунктами пропуску намагався потрапити на територію Білорусії, затримав під час патрулювання прикордонний наряд відділу «Копище».

Помітивши охоронців кордону, чоловік намагався втекти, але після нетривалого переслідування його було затримано. Будь-яких документів, що посвідчують особу, в нього не виявилося. Також чоловік не зміг пояснити мету свого перебування в нічний час на режимній території. Порушником виявився мешканець одного з населених пунктів прикордоння.

Під час перевірки прилеглої до місця затримання місцевості наряд виявив великий ящик, обладнаний пасками для зручності перенесення. Всередині ящика знаходилося шість коробок із папугами.

Виявили та затримали порушника військовослужбовці строкової служби.

За спробу порушення державного кордону та прикордонного режиму відносно правопорушника складено адмінматеріали. Пернатих вилучено та передано фіскальній службі. Оцінювати дії чоловіка буде суд.