Свій «товар» ділки закуповували у «колег» з Київської та Львівської областей. Опісля наркотичні речовини фасувалися на дрібніші партії та через розгалужену мережу постачальників розвозилися по регіонах. Відтак щомісяця наркоторговці отримували щонайменше 300 тисяч гривень прибутків.

«До складу групи входили місцеві мешканці. У тому числі — раніше судимі за аналогічні злочини, — розповіла «Житомирщині» Ірина Мартинюк, керівник прес-групи УСБУ в Житомирській області. — Правоохоронці затримали чотирьох учасників угруповання — включно із організатором цього протиправного бізнесу».

Загалом одночасно було проведено десять обшуків на територіях Житомирщини, Львівщини та Київщини. В оселях та сховках підозрюваних було знайдено чимало доказів, які прямо вказують на провину цих ділків. «Зокрема, вилучено майже 30 кілограмів наркотичної суміші зі вмістом димедролу і метадону, — продовжує Ірина Мартинюк. — Також знайдено 50 грамів підготовленого до збуту метадону. А ще — обладнання для фасування наркотиків; чорнові записи із даними про постачальників, «клієнтуру» та боржників; банківські картки; незареєстровану вогнепальну і травматичну зброю, боєприпаси; іноземну та вітчизняну валюту в еквіваленті майже 700 тисяч гривень».

Слідство нині триває, продовжується пошук інших учасників цієї злочинної групи. Затриманим загрожує від шести до десяти років ув’язнення з конфіскацією майна.

Погода

Веселим олівцем

Кар26052020

— Вони сказали, що камуфляж мене повнить…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки