У обласному центрі та області тривають пожежі, що завдають збитків.

30 жовтня до служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в металевому магазині, неподалік від ринку, розташованого в Новограді-Волинському. Там знаходилися овочі. Вогонь швидко розповсюджувався і перекинувся на два впритул розташовані кіоски, але вогнеборці не допустили їх знищення.

***

26 жовтня рятувальникам надійшло повідомлення про пожежу в приміщенні кухні одного з кафе, розташованого на території ТЦ «Глобал», що в Житомирі.

Як з’ясувалося, на кухні одного з кафе стався спалах олії у фритюрниці. Через систему вентиляції займання дісталося приміщення бойлерної сусіднього кафе, однак далі не розповсюдилося. Вогнем знищено фритюрницю та духову шафу в приміщенні кухні, пошкоджено вентиляційну систему, облицювання стін, бойлер та кабелі. Травмованих і загиблих внаслідок пожежі немає.

***

26 жовтня, о 02.45, до служби порятунку «101» Баранівки від чергового поліції надійшло повідомлення про пожежу в будівлі торговельного комплексу. Осередок займання — автомобільна шина, занесена всередину й підпалена невідомою особою.

Вогнем пошкоджено оздоблення стін та стелі, шафу для речей відвідувачів, касове та освітлювальне обладнання, телевізор.

***

Як поінформував головний спеціаліст управління цивільного захисту населення облдержадміністрації Микола Мінчук, у садовому товаристві «Садове» Житомирського району палав дерев’яний житловий будинок, який згорів ущент, а в с. Соколові Пулинського району згоріло 6 тонн сіна.

Погода

Веселим олівцем

Кар09072019

— Дивись, яка краса внизу!— То навіщо ми сюди дерлися, якщо внизу так красиво?

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки