Раніше повідомлялося про вбивство 20-річної студентки Анни Голубенко. Убивцю дівчини правоохоронці затримали менш ніж за добу по «гарячих» слідах. Про це на брифінгу повідомив начальник ГУНП України в Житомирській області, полковник поліції Вячеслав Печененко.

«Під час оперативно-розшукових слідчих дій було встановлено людину, котра скоїла це вбивство. 2 серпня убивця зустрівся з цією молодою дівчиною, вивіз її за місто, де між ними виникла суперечка, і він на грунті помсти її задушив», — розповів В.Печененко.

Вячеслав Печененко також повідомив, що підозрюваний визнає свою провину.

«2 серпня він завіз її за місто з умислом вбити. Першочергово приставив до неї пістолет і хотів змусити її випити лікарську речовину. Вона відмовилась і після цього він її задушив. Душив руками, в нього з першого разу не вийшло, він почав перемотувати її скотчем. Вона довго боролась, але він все-таки реалізував задумане», — розповів начальник управління поліції.

Під час затримання у 31-річного житомирянина було виявлено зброю та матеріали для виготовлення наркотиків. «Усіх подробиць їх стосунків я не можу викладати, але не виключено, що вони підтримували інтимні стосунки і були чимось пов’язані з цими його протиправними діями — збутом наркотичних речовин», — припускає головний поліцейський області.

Інформацію про нібито причетність ще двох осіб до цього вбивства Вячеслав Печененко частково підтвердив: «Є дві людини, які проходять як свідки, котрі безпосередньо не брали участі у скоєнні злочину. Але я не виключаю можливості, що вони будуть притягуватися до відповідальності за неповідомлення про скоєння особливо тяжкого злочину. До них, можливо, мають претензії представники потерпілої сторони».

Зі слів керівника управління поліції, підозрюваний розповів, що ішов на злочин свідомо, бо хотів помститися дівчині за те, що вона «злила» інформацію викрадачам, котрі у червні цього року утримували його в гаражі, вимагаючи гроші та переписання майна. «Раніше підозрюваний вже потрапляв у поле зору поліцейських як потерпілий у незаконному позбавленні волі. Так, 30 червня 2018 року цей чоловік повідомив до поліції про те, що троє невідомих упродовж кількох днів утримували його у гаражі та вимагали майно. Йому вдалося утекти та повідомити про ситуацію до поліції. 1 липня працівники кримінальної поліції затримали в Київській області двох осіб, підозрюваних у причетності до злочину. Нині обоє під вартою», — розповів Вячеслав Печененко.