Сильна гроза зі шквальним вітром пронеслася нещодавно одразу кількома районами нашої області: Черняхівським, Пулинським, Новоград-Волинським і Коростишівським. Та найбільше дісталося Баранівці.

«Близько 17-ої години насунулася страшна хмара, сипонув сильний дощ, — розповів «Житомирщині» житель Баранівки Василь Базько. — На додачу ще й вітер зірвався. Негода лютувала якихось півгодини, але сила її була неабиякою. У нас на вулиці повалило кілька дерев та й у центрі містечка, біля храму, я бачив потім з коренем викорчувані ялинки».

Рятувальники підтверджують: буревій у Баранівці наробив чимало лиха. «Під час цієї негоди частково пошкоджені покрівлі дахів у 41 приватному житловому будинку та споруді, — повідомила Оксана Ковальчук, керівник прес-служби УДСНС в Житомирській області. — Через падіння дерев та гілля на десяти вулицях міста пошкоджено лінії електропередачі, що призвело до часткового знеструмлення населеного пункту».

Підрозділи УДСНС задіяли 35 рятувальників та п’ять машин для розгрібання завалів. Загалом було прибрано з проїжджої частини доріг та з ліній електропередачі 52 дерева. Влада Баранівки вже провела засідання спеціальної комісії, яка підраховує збитки від негоди та вирішує питання ліквідації наслідків природного лиха.