На території Житомирщини у воді продовжують гинути люди. Про це повідомили у прес-службі УДСНС України в області та головний спеціаліст управління цивільного захисту населення облдержадміністрації.

20 липня, близько 21.00, до служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що необхідна допомога рятувальників для вилучення тіла людини з річки. Трагічний випадок стався на річці Смолці в с. Суслах Новоград-Волинського району. 21 липня, о 05.00, на надувному човні рятувальники дістались до потопельника, але дістати його з глибини двох метрів не змогли. Довелося залучити на допомогу водолазів Новоград-Волинської міської комунальної аварійно-рятувальної служби, котрі підняли загиблого з дна водойми, та з допомогою рятувальної мотузки вже бійці ДСНС доставили тіло на берег. Загиблим виявився 19-річний місцевий мешканець.

Пізніше з’ясувалося, що троє товаришів купалися у місцевій річці. Трохи згодом вони вирішили попірнати на глибині, на відстані близько 50 метрів від берега. Для одного з них спроба виявилася невдалою — парубок потонув.
У водоймі (меліоративній канаві), розташованій на вулиці Одеській, що в Бердичеві, 16 липня втопився студент Бердичівського професійно-технічного училища № 3. За словами очевидців, причиною нещасного випадку стало те, що він начебто послизнувся, впав і захлинувся водою.

У ставку, розташованому в Черняхові, через необережне поводження на воді 16 липня втопився чоловік 1981 року народження. За інформацією прес-служби УДСНС у області чоловік відпочивав біля водойми разом зі своїм старшим братом.

Всього з початку нинішнього року втопилися вже 16 осіб. Основні причини загибелі людей — порушення правил безпеки, купання в необладнаних місцях та алкоголь.

Погода

Веселим олівцем

Кар27112020

— Ну що ви, куме, заладили: фальсифікація, фальсифікація… У нашій країні «за фальсифікацію виборів» — це не стаття в Кримінальному кодексі, а тост політиків-переможців.

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки