А крадіжок лісу не меншає. Про це повідомляє прес-­служба обласного управління лісового та мисливського господарства.

Так, нещодавно рейдова бригада державного підприємства «Білокоровицьке лісове господарство» у с. Жубровичах Олевського району зупинила трактор Т­40, яким на двох причеплених кінних возах транспортувалися дрова дубові у кількості 8 складометрів. При перевірці дозвільних документів на перевезення дров водій трактора не надав.

Для з’ясування походження деревини лісопродукцію було вилучено та передано на зберігання на проміжний склад ДП «Білокоровицьке ЛГ», а на власника транспортного засобу накладено адміністративне стягнення за порушення встановленого порядку вивезення деревини.

Всього ж з початку цього року проведено більше тисячі рейдів з охорони лісів, до адміністративної відповідальності притягнуто 21 особу, накладено та стягнуто 5,4 тис. грн. адміністративних штрафів. За незаконну рубку дерев притягнуто до відповідальності 6 осіб, за порушення мисливського законодавства — 11 та 4 особи — за іншими статтями адмінкодексу.

Під час проведення рейдів виявлено 15 випадків незаконних рубок масою 143 куб. м; розмір шкоди, заподіяної лісу, становить 1286,9 тис. грн.; з порушників уже стягнуто 13,5 тис. грн. До правоохоронних органів передано 13 справ на суму 1273,4 тис. грн. Відкрито 5 кримінальних проваджень.

Погода

Веселим олівцем

Кар15012019

— Подайте на харчування…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки