Співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі директора державного підприємства «Експертно­технічний центр Держпраці» Житомирської області.

У прес-­групі УСБ України в області повідомили про те, що посадовець запровадив злочинну схему вимагання грошей з місцевих підприємців за прискорену видачу дозвільної документації щодо виконання робіт на об’єктах підвищеної небезпеки, а саме, для належного функціонування газової автозаправної станції у Новограді­-Волинському.

До протиправної діяльності керівник держпідприємства залучив посередника — колишнього працівника правоохоронних органів.

У ході проведення негласних слідчих (розшукових) дій правоохоронцями було задокументовано отримання посадовцем першої частини неправомірної вигоди від місцевого підприємця в розмірі 70 тисяч гривень. Решта 70 тисяч гривень мали бути передані після отримання необхідних документів. У підсумку хабарники оцінили свої послуги у понад чотири рази більше справжньої вартості виготовлення документів, яка становить близько 30 тисяч гривень.

2 березня співробітники Служби безпеки України спільно з працівниками прокуратури області затримали директора підприємства і його спільника у приміщенні держпідприємства після отримання другої частини хабара.

У рамках відкритого кримінального провадження, повідомила прес-­служба прокуратури області, тривають обшуки за місцем роботи та проживання фігурантів справи. Вирішуються питання щодо оголошення затриманим про підозру у вчиненні злочину та обрання міри запобіжного заходу й відсторонення від посади.

Лінки