Як повідомив головний спеціаліст управління цивільного захисту населення облдержадміністрації Микола Мінчук, цього року від загального переохолодження організму померли 5 земляків, 20 — травмувались.

5 березня до реанімаційного відділення Коростенської центральної районної лікарні з загальним переохолодженням тіла, обмороженням першого­другого ступенів пальців рук та ніг, госпіталізовано мешканця району 1987 року народження. Чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, не зміг дійти до хати. Його, лежачим посеред поля у с. Ковалях, випадково побачили перехожі та викликали «швидку». Стан здоров’я потерпілого задовільний.

До хірургічного відділення Пулинської ЦРЛ із відмороженням обох стоп госпіталізовано 16­-річного хлопця, мешканця с. Курного.

Відморозила ногу 50­-річна мешканка с. Забарів Андрушівського району. Жінку відправлено до травматологічного відділення місцевої ЦРЛ.

До травматологічного відділення Лугинської центральної районної лікарні з діагнозом «відмороження верхніх кінцівок 2­3 ступеня» госпіталізовано 38­річного мешканця с. Бовсунів Лугинського району. Чоловік перебував «під мухою». Односельці побачили його лежачим біля автобусної зупинки та викликали «швидку».

До хірургічного відділення Ємільчинської ЦРЛ з відмороженням пальців ніг 3­-4 ступеня потрапив мешканець с. Миколаївки 1960 року народження.

Лінки