На трасі неподалік Бердичева чоловік у формі поліцейського наче скоїв збройний напад на депутата Бердичівської районної ради Габріела Мкртчяна. Принаймні, так повідомив сайт «Бердичів BIZ» із посиланням на власні джерела. «За суперечливою інформацією, невідомий відібрав у депутата документи й навів на нього пістолет. І нібито злочинець був у формі поліції. Депутат живий, дав свідчення в Бердичівському відділі поліції», — йшлося в інформації.

Начальник відділу комунікації ГУНП в області, майор поліції Алла Ващенко пояснила, що «злочинцем у формі поліції» виявився працівник поліції охорони, котрий забезпечував охорону стратегічно важливого об’єкта.

— 20 лютого, близько 19­-ої години, транспортний засіб цієї особи стояв у зоні, що перебуває під охороною у зв’язку з проходженням там трубопроводу. Працівники поліції, котрі забезпечували охорону об’єкта, звернулися до водія з проханням від’їхати від підконтрольної їм зони. Вони дійсно мали табельну зброю, оскільки перебували при виконанні службових обов’язків. У транспортному засобі, крім водія, перебувала жінка. Нині за цим фактом проводиться перевірка», — уточнила А.Ващенко.

За інформацією Бердичівської районної ради, депутат Мкртчян Габріел Карленович є членом фракції «Блок Петра Порошенка».

Погода

Веселим олівцем

Кар07122018

— На кого ж ви мене залишаєте?!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки