Прокуратурою області, повідомила її прес-­служба, затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом заволодіння директором одного з підприємств у м. Житомирі шляхом зловживання службовим становищем, бюджетними коштами Бердичівської міськради у розмірі понад 140 тисяч гривень.

Як повідомлялося, керівник протягом кількох місяців минулого року здійснював постачання до дитячих садків області фальсифікованих недоброякісних продуктів під виглядом вершкового масла. Таку незаконну діяльність припинено завдяки спільним діям прокуратури області та управління Служби безпеки України в області.

У ході досудового розслідування, яке проводило УСБУ в області, з метою забезпечення відшкодування шкоди накладено арешт на квартиру директора й транспортні засоби підприємства. За клопотанням, погодженим прокурором, слідчим суддею Корольовського районного суду м. Житомира постановлено ухвалу про знищення понад 4,5 тонни недоброякісного продукту, який постачали під виглядом вершкового масла, небезпечного для здоров’я дітей.

26 січня цього року обвинувальний акт у кримінальному провадженні направлено до Богунського районного суду м. Житомира. Публічне обвинувачення у суді забезпечуватиме прокуратура Житомирської області.

Погода

Веселим олівцем

Кар15012019

— Подайте на харчування…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки