– Василенко діток дуже любить, їх ретельно оглядає, дає слушні поради батькам, призначає ефективне лікування, — розповіла одна із мам, котра чекала з дитям під кабінетом.

Марина Іванівна зауважила, що у періоди, коли діти часто хворіють на різноманітні простудні захворювання, у неї на прийомі бувають більше 25 чоловік за день.

– Коли бачу, як світяться очі у хворих дітлахів, аж стискається серце, — зізнається лікар. — Намагаюся інколи й без обідньої перерви швидше прийняти усіх хворих, адже приїздять і з сіл. Роботу лікаря люблю дуже. Намагаюся завжди дотримуватися клятви Гіппократа, яку давала, закінчивши педіатричний факультет Харківського національного медичного університету.

Марина виховувалась у багатодітній родині, де окрім неї зростали ще троє братів. Усі вони в дитинстві, під час навчання у Пиріжківській середній школі Малинського району, завжди були оточені любов’ю й увагою мами Наталії Василівни, котра тривалий час працювала в Пиріжках бібліотекарем, гарно вишивала, а також батька. Шанують працьовиту родину Василенків у рідному селі.

У вільний від роботи час Марина Іванівна приділяє увагу читанню фахової літератури, грі в інтелектуальні ігри, подорожам визначними місцями України.

Інші цікавинки читайте у сторінці "Світ жінки".

 

Comments are now closed for this entry

Погода

Веселим олівцем

кар16082019

— Я тобі покажу, як красти, негіднику!— Покажіть, дядечку, покажіть. А то мене вже тричі ловили…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки