Репертуар колективів формує Л.Артеменко. Це декілька сотень українських народних і сучасних естрадних пісень. Окремі з них жінки супроводжують грою на народних шумових інструментах. Вражають і яскраві костюми учасниць, «запалюють» глядача енергійне, веселе виконання багатьох композицій.

— Окрім роботи в трьох колективах, закінчивши відділ народних інструментів Житомирського музичного училища імені В.С.Косенка, працюю вчителем музики у Гранітненській, Українківській ЗОШ І­ІІІ ступенів, а також у Любовицькому НВК «ДНЗ—ЗНЗ I ступеня» Малинського району, — розповіла Л.Артеменко. — Дуже люблю дітей, школу. Викладання такого, на перший погляд, простого предмета як музика потребує неабияких знань, навичок, відчуття психології дитини.

На роботу до школи Л.М.Артеменко потрапила так. Одного разу її батько підвозив одного з колишніх директорів Любовицької школи. У розмові той пожалівся, що немає вчителя музики. Батько, повернувшись додому, запропонував доньці, котра щойно закінчила музучилище, спробувати себе в педагогіці. Так чорнява дівчина поїхала до дітей у Любовичі. Сподобалось. Відтоді ось уже 25 років не може уявити собі й дня без своїх маленьких улюбленців, з якими крокує Країною музики.

З розумінням до нелегкої роботи дружини й мами ставляться її чоловік Михайло Миколайович та син Артем. Справжньою розрадою для Любові Миколаївни після гамірних трудових буднів є її дворічна онука Алінка.

Любовицький сільський голова Віктор Мельник роботою Л.М.Артеменко, котра проживає нині з чоловіком у Любовичах, дуже задоволений. Він, зокрема, зауважив, що «таких відданих справі людей у районі небагато».

Позитивно відгукнулася про колегу й начальник відділу культури Малинської райдержадміністрації Людмила Фещенко.

— Любов Артеменко — це справжній і невгамовний творець, — сказала вона. — Її професіоналізму, запалу, відданості варто повчитися багатьом молодшим колегам. За сумлінну й багаторічну працю в галузях культури та освіти не раз нагороджувалась грамотами.

Інші цікавинки читайте у сторінці "Світ жінки".

 

Comments are now closed for this entry

Погода

Веселим олівцем

кар16082019

— Я тобі покажу, як красти, негіднику!— Покажіть, дядечку, покажіть. А то мене вже тричі ловили…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки