Житомирщину відвідав переможець Національного телевізійного пісенного конкурсу «Голос країни», що транслюється на телеканалі «1+1», протоієрей Олександр Клименко.

Отець Олександр завітав до Житомира під час Всеукраїнського благодійного марафону, що здійснюється з благословення Митрополита Київського і всієї України, блаженнішого Онуфрія в рамках культурно­просвітницької діяльності Української Православної Церкви. Мета марафону — об’єднати молодь навколо християнських цінностей.

Отець Олександр у залі Житомирської обласної філармонії зустрівся з молоддю. Було продемонстровано фільм «У вірі та істині», відбувся благодійний виступ Олександра Клименка. Талановиті молоді люди отримали в подарунок ікони від високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського та Новоград-­Волинського. Владика подякував протоієрею Олександру Клименку за відвідини Поліського краю, за прекрасні пісні й мудре пастирське слово, а також подарував отцю Олександру особливо шановану в нашому краї Подільську ікону Божої Матері.

 

Погода

Веселим олівцем

Кар02112018

— Ти куди? А як же кохання з першого погляду?— Взагалі-то я погано бачу…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки