Участь у міжнародному конкурсі «Зірка Фест», що проходив у Колонній залі столичної держадміністрації, принесла народному художньому колективу «КЛЕМ» Житомирського центру творчості для дітей і молоді чергову перемогу. Серед майже півсотні колективів з України та інших держав саме його журі визнало найкращим у номінації «Шоу­вистави» й присудило першу премію.

— На конкурс ми представили уривок із шоу-­спектаклю «Зірковий ярмарок», — розповідає керівник гуртка Олександр Нечаєв. — Пародіюючи відомих майстрів сцени, показали такий феєрверк музики, гумору, яскравості, веселощів, що це підкорило і журі, і глядачів. Оця життєствердна енергія, якої так не вистачає в сьогоднішньому житті, й прихиляє до нас публіку. Власне, сутністю й метою нашого колективу є приносити людям радість. І якщо вони отримали від нашого виступу задоволення, — то кращої нагороди КЛЕМівцям і не треба.

Та нагороди юні житомирські митці все ж привезли — медалі, дипломи, подяки. Вони поповнили скарбничку відзнак, здобутих цього року на творчих конкурсах і фестивалях у Львові, Одесі, в Болгарії.

Спочивати на лаврах творча молодь не збирається. Разом зі своїми наставниками — художнім керівником Ігорем Суржаном, а також Олександром Нечаєвим, Анною Ільїною й Анастасією Киричук — останні троє, до речі, є випускниками шоу­театру «КЛЕМ» — вони працюють над новими проектами, готують новорічну програму і — чекають на нову зміну. Адже саме зараз «КЛЕМ» шукає нові юні таланти.

Погода

Веселим олівцем

Кар07122018

— На кого ж ви мене залишаєте?!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки