У приміщенні Малинської ЦРБ імені Василя Скуратівського з ініціативи Малинського райоб’єднання ВУТ «Просвіта» імені Тараса Шевченка й за підтримки відділів освіти, культури й у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації відбувся ІV міжрайонний конкурс-­фестиваль «Слово та пісня Валерія Лісовського». Цього року участь у ньому брали 44 учні з 9 загальноосвітніх шкіл населених пунктів району, а також лісоколеджу, професійного ліцею, дитячої школи мистецтв, міських ЗОШ № 2, № 3 та № 5.

Дітей та педагогів вітали голова Малинської райради Михайло Левковець, міський голова Олексій Шостак, заступник голови райдержадміністрації Володимир Сивко, Головківський сільський голова Надія Назаренко, заступник директора з навчально­виховної роботи Головківської ЗОШ І­ІІ ступенів Ольга Мягкова, музикант, колишній вчитель цієї школи Леонід Римарчук та син поета­пісняра й педагога, депутат райради Богдан, котрий передав вітання від дружини Нелі Миколаївни та доньки Валерія Володимировича Лесі, котра проживає нині в США.

Фестиваль відбувається з метою популяризації поетичного доробку відомого педагога, поета­пісняра, колишнього директора Головківської школи, просвітянина, почесного громадянина Малинського району Валерія Володимировича Лісовського (1951 — 2004).

Юні учасники змагались у двох номінаціях: «Пісня» та «Декламація поезії» Валерія Лісовського.

Леонід Римарчук виконав пісню «Заметіль кохання», а тріо Малинського РБК «Славія» у складі Валентини Ровнер, Ірини Максименко та Світлани Степаненко — «Пісню про Україну».

Перші місця у номінації «Поезія» в молодшій віковій групі вибороли дует у складі Вікторії Палаш та Захара Кузьменка з Гранітненської ЗОШ І­ІІІ ступенів; у середній — Ляхова Ганна з Головківської ЗОШ І­ІІ ступенів; у старшій — Анастасія Філоненко з Чоповицької гімназії.

У номінації «Пісня» у старшій віковій групі перемогу здобув гурт «Козацьке право» з місцевого профліцею, а в середній групі перше місце здобула учениця Українківської ЗОШ І­ІІІ ступенів Надія Хімейда, котра переклала англійською мовою вірш В.Лісовського «Конвалія». Журі відзначило також Юлію Рудницьку з профліцею, Наталію Жеребко із Чоповицького ліцею та Дарину Андрієнко з Йосипівського НВК.

Допомогли фінансово провести конкурс народний депутат України Павло Дзюблик, директор ТОВ «Квінта» Віктор Щуліпенко, головний лікар приватної клініки «Пролісок +» Леся Черниш та Луківський сільський голова, голова Асоціації сільських голів Малинського району Іван Венглівський. Міський голова та голова райради пригостили юних конкурсантів солодощами.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода

Веселим олівцем

Кар13032018

— Ти ж всі свята в селі своєму провів, а казав, що до Європи поїдеш… — А з яких це пір Україна — не Європа?

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

 

Лінки