У приміщенні Малинської ЦРБ імені Василя Скуратівського з ініціативи Малинського райоб’єднання ВУТ «Просвіта» імені Тараса Шевченка й за підтримки відділів освіти, культури й у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації відбувся ІV міжрайонний конкурс-­фестиваль «Слово та пісня Валерія Лісовського». Цього року участь у ньому брали 44 учні з 9 загальноосвітніх шкіл населених пунктів району, а також лісоколеджу, професійного ліцею, дитячої школи мистецтв, міських ЗОШ № 2, № 3 та № 5.

Дітей та педагогів вітали голова Малинської райради Михайло Левковець, міський голова Олексій Шостак, заступник голови райдержадміністрації Володимир Сивко, Головківський сільський голова Надія Назаренко, заступник директора з навчально­виховної роботи Головківської ЗОШ І­ІІ ступенів Ольга Мягкова, музикант, колишній вчитель цієї школи Леонід Римарчук та син поета­пісняра й педагога, депутат райради Богдан, котрий передав вітання від дружини Нелі Миколаївни та доньки Валерія Володимировича Лесі, котра проживає нині в США.

Фестиваль відбувається з метою популяризації поетичного доробку відомого педагога, поета­пісняра, колишнього директора Головківської школи, просвітянина, почесного громадянина Малинського району Валерія Володимировича Лісовського (1951 — 2004).

Юні учасники змагались у двох номінаціях: «Пісня» та «Декламація поезії» Валерія Лісовського.

Леонід Римарчук виконав пісню «Заметіль кохання», а тріо Малинського РБК «Славія» у складі Валентини Ровнер, Ірини Максименко та Світлани Степаненко — «Пісню про Україну».

Перші місця у номінації «Поезія» в молодшій віковій групі вибороли дует у складі Вікторії Палаш та Захара Кузьменка з Гранітненської ЗОШ І­ІІІ ступенів; у середній — Ляхова Ганна з Головківської ЗОШ І­ІІ ступенів; у старшій — Анастасія Філоненко з Чоповицької гімназії.

У номінації «Пісня» у старшій віковій групі перемогу здобув гурт «Козацьке право» з місцевого профліцею, а в середній групі перше місце здобула учениця Українківської ЗОШ І­ІІІ ступенів Надія Хімейда, котра переклала англійською мовою вірш В.Лісовського «Конвалія». Журі відзначило також Юлію Рудницьку з профліцею, Наталію Жеребко із Чоповицького ліцею та Дарину Андрієнко з Йосипівського НВК.

Допомогли фінансово провести конкурс народний депутат України Павло Дзюблик, директор ТОВ «Квінта» Віктор Щуліпенко, головний лікар приватної клініки «Пролісок +» Леся Черниш та Луківський сільський голова, голова Асоціації сільських голів Малинського району Іван Венглівський. Міський голова та голова райради пригостили юних конкурсантів солодощами.

 

Погода

Веселим олівцем

Кар14122018

— І не соромно вам при сторонніх кохатися?!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки