Фото з сайту міськради.
Фото з сайту міськради.

Протягом липня вихованці Житомирського академічного ансамблю «Сонечко» дали 5 концертів у Польщі, 13 — в Італії та 4 — в Румунії. Про це повідомили у прес­службі Житомирської міської ради.

«Нещодавно 40 танцюристів «Сонечка» повернулися з європейського турне до рідного Житомира. Поїздка була дуже насиченою. Європейські глядачі зустрічали вихованців школи хореографічного мистецтва тривалими оплесками. Дякували, стоячи», — йдеться у повідомленні.

«Дуже вражало, що в Європі мало знають про те, що насправді відбувається в Україні. Після виступів «Сонечка» до нас часто підходили глядачі й говорили, що українці — це прекрасна, талановита, дуже красива нація, гідна бути в родині європейських народів», — розповів художній керівник «Сонечка», народний артист України Михайло Гузун.

Михайло і Тетяна Гузуни від імені вихованців висловили щиру вдячність обласним та міським органам влади, а також депутатському корпусу за можливість брати участь у міжнародних фестивалях.

— Такі поїздки дуже потрібні, тому що вони не лише сприяють культурній інтеграції Житомира у європейський простір, але й надають європейській спільноті правдиву інформацію про Україну, — вважають вони.

«Волонтерами доброї волі, інформаторами про правду в нашій країні називали нас європейці», — сказав Михайло Гузун.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода

Веселим олівцем

Кар11052018

— Я не п’ю, у мене — виразка. — Друже, я теж тут з дружиною.

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки