На нагородження кращих митців нашої області до літературно-­меморіального музею Лесі Українки завітали голова Національної спілки письменників України Михайло Сидоржевський і відповідальний секретар Тетяна Пишнюк, голова обласного відділення НСПУ Світлана Гресь та в. о. голови управління культури облдержадмістрації Світлана Дзядевич. Премію лауреатам вручав відомий український письменник Василь Шкляр. Творчими подарунками для всіх, хто завітав на літературну зустріч, стали виступи читців та вокального колективу з Грузії.

Також у цей день гості свята мали нагоду відвідати вже традиційні заходи «Лесиних джерел». Зокрема, відбулися екскурсія до літературно­-меморіального музею Лесі Українки, персональна виставка робіт художника В’ячеслава Пилипенка. Приваблював гостей і музей льону в міському палаці дітей та молоді. У міському палаці культури імені Лесі Українки проходив ХVІІ всеукраїнський конкурс автентичного співу «Животоки», було облаштовано виставку сувенірної та друкованої продукції «Лесині джерела» — погляд крізь 30­-річчя». У міському парку культури і відпочинку розташувалося «Містечко майстрів» із виробами декоративно­-ужиткового мистецтва.

Свято літератури і мистецтв у Новограді­-Волинському, справжнє джерело любові до України, надихало творити, як і заповідала наша славетна землячка Леся Українка.

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода

Веселим олівцем

Кар11052018

— Я не п’ю, у мене — виразка. — Друже, я теж тут з дружиною.

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки