Переможниця Аліса Прокопчук з організаторами фестивалю.
Переможниця Аліса Прокопчук з організаторами фестивалю.

 

У нашій області започатковано фестиваль «Шодуарівські вернісажі». Однією зі складових його став конкурс дитячого малюнка «Зима. Сім’я і сімейні цінності». Роботи юних митців оцінювало журі в складі представників обласної організації Спілки художників України. Нещодавно в селі Івниці Андрушівського району та в Іршанську, центрі Іршанської об’єднаної територіальної громади, пройшли урочисті нагородження учасників.

Перемогу здобула Аліса Прокопчук, учениця 8­В класу Іршанської гімназії. Свою роботу вона підписала такими словами: «Герої мого малюнка дружньо працюють, вони збирають урожай яблук у власному саду. На першому плані я намалювала велику яблуню — це дерево, яке посадили дідусь і бабуся. Сім’я береже її, доглядає. Рясний урожай яблук символізує достаток. Хочу, щоби родини в Україні були міцними та заможними». Дівчинка мріє стати хірургом, а живопис вважає своїм хобі. Вона — переможниця різноманітних олімпіад та конкурсів.

До конкурсу малюнка дівчинку підготував керівник гуртків при місцевому центрі естетичного виховання Михайло Стефура.

Всі учасники конкурсу, а це п’ятдесят дітей, отримали від організаторів гарні подарунки, які стануть їм у нагоді в подальших заняттях.

Фестиваль «Шодуарівські вернісажі» продовжиться. Планується, що весною в Івницю на пленери завітають житомирські майстри пензля. Вони ознайомлять івницьких дітей з особливостями роботи на лоні природі. Малювати митцям буде що, адже в Івниці знаходиться маєток Шодуара. На жаль, нині він, як і дендропарк поруч, — у занедбаному стані.

Погода

Веселим олівцем

Кар09102020

— Командире, я ж попереджав. А ти: «Танки грязі не бояться, танки грязі не бояться»…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Лінки